واژه واژه ، سطر سطر زندگی

عاشق اسمم می شوم ، وقتی ... تو صدایم می کنی

وای از بعضی به ظاهر آدم ها !!!!!

طرف نشسته توی مجلس ختم بچه ی یکی دیگه از مریضی های اخیر بچه ی مردم گفتن !!! و دوره گرفته بقیه ی اهل مجلس رو و گل مجلس شده!!! که آره این اواخر خیلی فلانی تشنج می کرده و این تشنج آخر که باعث از بین رفتنش می شه اولین بارش نبوده!!!و اصلا مسئله این بوده ... !!!!

مادر بچه میون تموم غم از دست دادن فرزندش باید جوابگوی اهل فامیل باشه که چرا بچه ش یکسالی بیمار بوده... چرا تشنج می کرده.... چرا زیر نظر فلان پزشک بوده...

و تنها کاری که میون صحبت های این خانوم می کنه اینه که دستاشو جلوی صورتش گرفته و آروم یه گوشه نشسته... بی هیچ حرف و سخنی.... بی هیچ گریه ای حتی !!!!!

آخه این مسئله چه سودی به حال اهل مجلس یا اهل خونه داره؟!!!

گاهی به این فکر می کنم که وقتی می گن خدا جای حق نشسته....دقیقا اون لحظه خدا کجا نشسته؟!!!! کفر نمی گم ولی اگه من بودم محکم با پشت دست تو دهن این آدم به ظاهر آدم_ آره درسته فقط به ظاهر آدم _ می زدم و می گفتم : خفه شو... از امروزت نمی ترسی از فرداهات بترس!!!!!

حالا بچه از دست رفته....دیگه نیست... چه فرقی می کنه اولین تشنجش بوده یا صدمین یا هزارمین؟!!!!! چرا اینقدر خوشحال می شی با آبروی مردم بازی کنی؟!!!!

این یکی از نمونه  شاهکارهای این خانوم فوضوله...... خدا خودش به راه راست هدایتش کنه !!!!! انشالله......

فقط می تونم از ته دلم فریاد بکشم و بگم : وای از دست این آدم های به ظاهر آدم !!!

دکتر شریعتی جمله ی قشنگی دارن که گفتن : ای خدای بزرگ به من کمک کن تا وقتی می خواهم درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم ، کمی با کفش های او راه بروم !

پ.ن : اینقدر از این وضعیت ناراحت شدم که وقتی خوابیده بودم خواب کوچه ای دیدم با فرشی از مار....مارهای خشک شده ای در اندازه های مختلف...بزرگ و کوچک...و بعضی قسمت هاش زمین دهان باز می کرد و مارهای زنده ای رو پرت می کرد بیرون...مارهایی با نیش های زهرآگین...در انتظار افراد رهگذر... چرا مار باشیم با نیش زهرآگین؟!!!

خدایا ما رو از شر افراد بدگو و بد زبان و حسود دور کن خودت....

اَللِّسانُ سَبُعٌ إِن خُلِّىَ عَنهُ عَقَرَ؛

زبان، درنده اى است که اگر رها شود، گاز مى گیرد.

(نهج البلاغه، حکمت 60)

_ مه سو _

ورق زده در چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳٩۳ساعت ٩:٤٠ ‎ق.ظ حکایتگر مه سو واژه هایت برایم () |